Dve hry ktoré sú pre mňa momentálne TOP

O mne je dosť známe, že si rád zahrám nejakú dobrú hru, a že na Steame mmám celkom peknú zbierku titulov.

V poslednom čase, však preferujem hlavne dva tituly, a sú pre mňa doslova relaxom, hlavne ak sa zíde celá partia,  a hráme online.

 

Prvým titulom je Farming Simulátor 2017

 

Možno si poviete, čo už len môže byť na farmárčení tak zábavné. A v single player verzii by ste možno právom trocha ohŕňali nos.

 

Pravá zábava v tejto hre však začína v multiplayer, keď sa na serveri zíde dobrá partia, a spoločne zveľaďujete tú  vašu farmu, ktorá sa časom začne podobať na väčšie JRD, keďže pomaly ale isto začnú pribúdať polia, technológie a aj stroje do vášho arzenálu.

 

Áno v prípade Farming simulátora sú session niekoľko hodinové, keďže  väčšina úkonov od orania po žatvu ide v reálnom čase.

16665886_1923533007933341_4377686657943253764_o

Je pravda, že fyzika a niektoré veci v hre nie sú tak úplne top topov, ale o to zábavnejšie momenty vám nachystajú.

 

Čaro multiplayer režimu vo Farmingu je inak aj v tom, že časom si rozdelíte úlohy a vymýšľate plán, ako to vaše družstvo zveľadiť, aby bolo pri tom ekonomicky čo najvýnosnejšie.

 

Tak isto je to asi jedna z mála možností, ako si bežný smrteľník môže vyskúšať reálne existujúce stroje, ktoré fungujú na farmách. Ak teda samozrejme nie ste rovno majiteľom farmy,. Takže ak máte radi simulátory,  Tak Farming Simulator 2017 hlavne multiplayer vrelo odporúčam.

 

Dead by Daylight

 

Druhou hrou, ktorú rád hrávam je trochu temnná online záležitosť, Dead by Daylight. O čo ide v tejto hre ?

 

Buď ste partia ľudí, ktorá sa snaží pržiť, a  opraviť generátory, alebo ste zabijak, ktorý má za úlohu týchto ľudí zabiť.

eJwNylEOgyAMANC7cABoayviZRaCBF10EKhfy-4-f1_e19z9NKvZVdtYnduOkWrf7NDaY8m21FrOHNsxbKqXi6ox7Vf-6HDEE3s_LYyBRSQgO1r8DDMQggRBIP8QoIcJGJ8h9CL7bsX8_iP9IyM

No a umiera sa tu celkom drastickým spôsobom, a to síce obesením na hák, a aj to  nie je vždy finálne, keďže máte šancu, že vás vaši spoluhráči zachránia.

 

Napriek svojej temnosti, a hororovost, sa však s tou správnou partiou hra mení na mierne povedané komédiu, keďže niektoré momenty sú počas jedného kola priam na nezaplatenie.

 

Napríklad ako zabijak naháňate dotyčnného hráča pokúšajúceho sa prežiť, a hráč  sa rovno vám pred nosom schová inštinktívne do skrine. Lenže to samozrejme nemal robiť, lebo ho v v tom momente s tej skrine vytiahnete. V lepšom prípade skončí na vašom ramene a na háku, odkiaľ ešte má šancu sa dostať, alebo v tom horšom prípade použijete skill Ebony Memento Mori, čím ho  na mieste dorazíte. No a takýchto hororovo komických momentov, je tu  neúrekom.

 

Záver.

 

Takže priatelia, toto sú moemntálne moje dve top hry, na ktorých frčím. A to nie sám, ale spoločne s kamarátmi, a obe hry sú veľká zábava.