Aký bol môj rok 2017 a P.F. 2018

Tak priatelia, a je tu  pomaly koniec ďalšieho roku, Tento raz roku 2017, a brok 2018 klope na dvere. A aký bol môj rok 2017 ?  

 

Popravde, veľa výnimočných vecí sa nedialo, klasické testovačky všetkého možného a nemožného. Tak isto aj rôzne zaujímavé tlačové konferencie, či konferencie ako také. S ktorých by som rád vyzdvihol konferenciu Radio Rulezz venovanú rádio reklame, ktorá čuduj sa svete stále funguje. 

Leto som prežil jednak doma, a jednak aj v mojom obľúbenom Autocampingu Bojnice, s ktorého mám pomaly prechodné bydlisko, a ľudia tam sú mi ako druhá rodina. 

Tento rok som rozbehol aj moje streamovanie, ktoré ma neskutočne bavý, len teraz medzi sviatkami si vyberám trocha dlhšiu prestávku. Ale nebojte sa, neumrel som, a streamovanie bude po sviatkoch pokračovať ďalej. 

Tak isto  som bol  na konferencii Digital Future, ktorú organizoval  Honza Březina. Tak isto potešila návšteva v štúdiu SCS Software, tvorcov pomaly už legendárnej hry Eurotruck Simulátor 2, a jej mladšieho brášku American Truck Simulátor. Čo bolo pre mňa ako hardcore fandu ich hier pomaly ale isto zážitok roka. 

Tak isto som sa začal viac venovať aj iným hrám, pretože na staré kolená zisťujem, že toto je oblasť pomerne zaujímavá, a hodná detalnejšieho sledovania. 

A čo prinesie rok 2018  ?  

Popravde, ešte sám neviem, a nechám sa veľľmi rád prekvapiť. Predsavzatia si radšej nedávam žiadne, pretože viem ako to celé u mňa s predsavzatiami nakoniec dopadá. 

Želajme si však, aby bol u každého z nás rok 2018 čo najúspešnejší. Plný čo najpozitívnejších správ, zážitkov, či obchodných, a  pracovných úspechov.